Zonguldak Sohbet Siteleri

Zonguldak Sohbet Siteleri

 

Zonguldak Sohbet Siteleri ‘ne Hoş Geldiniz. Bir çok farklı Sohbet seçeneğinden yararlanabileceğiniz gibi bayanlar ile Sohbet etmek isteyen kişilerin ilgili Zonguldak Sohbet Odalarına girebilmesi, baylar ile Kaliteli Sohbet etmek isteyen kullanıcılarımızın da ilgili Sohbet odasına girebilmesi; kullanıcılarımızın daha rahat daha hızlı bir şekilde arkadaşlık kurmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılarımız ayrıca Radyo dinlemek için Radyo odasına giriş yaparak müzik keyfi yaşamaktadır. Eğlenceli şekilde zaman geçirmek isteyenler için Radyo dinleme imkanı bulunması sohbeti daha nezih hale getiriyor. Sohbet ederken müzik dinlemek isteyenler bu sayede ruhen de huzur bulabiliyor.

Zonguldak, Türkiye’nin ili. Karadeniz kıyısında bulunan il, özellikle limanıyla Türkiye’nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır.

Karadeniz kıyılarından başlayan il toprakları, kuzeyden Karadeniz, kuzeydoğudan Bartın, doğudan ve güneydoğudan Karabük, güneyden Bolu, batıdan ve güneybatıdan Düzce illeri ile çevrilidir.

İlimizin İlçeleri; Merkez İlçe, Kdz. Ereğli, Çaycuma, Devrek, Alaplı, Gökçebey, Kilimli, Kozlu’dur.

ilimizin nüfusu 596.053’tür.

 

Zonguldak Sohbet Siteleri

Zonguldak Sohbet Siteleri

 

Şehrimizin ekonomisi büyük ölçüde madenciliğe ve sanayiye dayanmasına rağmen, nüfusun yarısı tarım sektöründe (tarım, ormancılık, avcılık ve hayvancılıkta) çalışır. Ormanlar geniş bir bölgeyi kaplamasına rağmen ekili alan azdır. Başlıca tarım ürünleri buğday, arpa, yulaf, mısır, bakla ve fasulyedir.

Zonguldak, doğal güzellikler açısından oldukça zengin bir ildir. Karadeniz kıyısı boyunca uzanan koyları, kumsalları, her biri ayrı bir doğa harikası olan mağaraları, dört mevsim yeşil kalabilen bitki örtüsü ve orman içi dinlenme alanları, turizm anlamında değerlendirilebilecek doğal kaynaklardır. Doğuda Saz köy’ den, batıda Akçakoca’ ya kadar uzanan 80 kilometrelik kıyı şeridinde yer alan, pek çok doğal plaj ve kumsal yöre halkının yaz aylarında günübirlik kullandığı belli başlı mekanlardır.

Zonguldak’ın En Meşhur Çorbaları, Yemekleri ve Tatlıları; Uğmaç Çorbası, Mancar Sarması, Malay,  Bayram Tiridi, Beyaz Baklava ve Kabuklu Fasulye’dir.

 

Kaliteli Zonguldak Sohbet Siteleri

 

Kaliteli Sohbet sitemiz tamamen ücretsiz olup, siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Sohbet Sitesi yönetimi olarak siz değerli sohbet severlerimizi sohbet odalarımız da en iyi şekilde ağırlamak ve en iyi Sohbet Ortamı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Mobil Sohbet uygulamamız sayesin de kolay bir kullanımın rahatlığını yaşayacaksınız. Bu hizmetlerimizin hepsi tamamen ücretsizdir.

 

Zonguldak Sohbet Siteleri

Zonguldak Sohbet Siteleri

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!
sohbet