Sohbet Sitelerinde Backlink Önemi

admin     08-10-19     Sohbet Odaları     , ,      17 Defa Okundu

Sohbet Sitelerinde Backlink Önemi 

Sohbet Sitelerinde Backlink Önemi.. Sohbet Sitelerin de Backlink SEO nun önemi Google sıralamaların da üst sayfalara taşınma anlamına da gelir fakat diğer bir ismi ise referanstır. Başka sitelerden almış olduğunuz referans.

Tabii ki her siteden  referans (backlink)  alınmaz size referans veren sitenin çok güçlü olması gerekmektedir bu referans sitenizi üst sıralara taşıyacak Google gibi tarayıcı da sitenizin ismini ilk sayfalarda görünmesini sağlayacaktır.

Sizler de sitenizin iyi yerler de olmasını istiyorsanız backlink ağı kurmanızda fayda olacaktır.

Diğer bir olay iste çoğu sitede  bulunan fother link. Fother linkini karşılıklı sohbet kelimesin de vermek de işinize yarayacaktır.

Web siteniz de yazmış olduğunuz makale aralarına karşılıklı bir çok sitenin dış link vermesi de sitenizin durumunu düzeltecek bir çok faydasını göreceksiniz.

Sosyal ağ sitelerin de sitenizin adını duyurun paylaşımlar yapın web siteniz de yazmış olduğunuz makalelerinizi sosyal sitelerde de paylaşın. Bu paylaşımlar bir çok kişinin dikkatini de çekecek ve sitenize girişler başlayacaktır.

Bunlar sizin alexa trafic de yükselmenizi sağlayacaktır.

Yazdığınız makale içerikleri ve başlıklarına çok dikkat etmelisiniz verdiğiniz anahtar kelimeler de Google botları sizin sitenizi ve makalelerinizi rahat bulup,  rahat okumalıdır.

İçeriklerinizi mümkün olduğu kadar karışık yazmamaya çalışın bu Google örümcekleri tarafından rahat algılanmalı.

Günümüz de binlerce sohbet sitesi bulunuyor. Bütün sohbet sitelerin de bulunan SEO işleriyle uğraşan arkadaşlar bilir ki; Sohbet ve mobil sohbet olarak verilen anahtar kelimeler de ilk sıraya girmek isteyen siteler birbirinin rakibidir.

Bu yüzden eğer bir sohbet siteniz varsa unutmayın ki her zaman birileri size rakip olacaktır  bu yönde işiniz hem zor hem de sizi bir o kadar azimli yapacaktır.

Azimli olun kendinize güvenin sizden hariç siteleri rakibiniz olarak görün fakat asla düşman olarak görmeyin.

Siteniz de bir fother link varsa Google bunu şu şekilde algılayacaktır iki kardeş site birbirlerine düşman değiller.

Fakat fother linki vereceğiniz sitenin size,  sizin de diğer siteye dürüst olmanız gerekiyor.

SohbetBizimle Güzel 🙂


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?