Sohbet Odalarında Aşk

Admin     06-10-19     Sohbet Odaları     , , , , ,      16 Defa Okundu

Sohbet Odalarında Aşk

Sohbet Odalarında Aşk, AŞK kimi zaman başımıza bela ettiğimiz, kimi zaman varlığına şükrettiğimiz bir olgu. Nimet mi külfet mi hala muamma olan bu enfes duyguyu sohbet sitelerinde bulmak mümkün mü? Bu duyguyu yaşamak mı güzel yaşamamak mı bilinmiyor. İnsanın burnunu sızlatan bu duyguyu sohbet sitelerinde bulmak tabi ki mümkün; Aşkın, insanların karşısına ne zaman ne şekilde çıkacağını bilmemiz mümkün değil. Rastgele yürüdüğümüz bir yolda ya da sohbet ettiğimiz bir arkadaş ortamın da kim bilir ? Ayaklarımızı yerden kesen, midemiz de kelebekler uçuran aşkı tanımlayacak kelimeler sanırım yetersiz kalır.

İnsanlar içinde ki boşluğu bir şekilde doldurmak istiyor. Bunu yadırgamamak lazım. Özenilen aşkı sohbet sitelerinde bulmak mümkün. Yakından tanıdığım ve evliliklerine şahit olduğum arkadaşlarım oldu sohbet odaların da… Bu kısa sürede olmuyor tabi önceliğimiz her zaman üstüne basa basa belirttiğimiz gibi ”güvenliğimiz” olmalı.

Yazılı iletişimle ileriye dönük ciddi bir karar almak tehlikeli, tanımak için zaman lazım. Ani kararlar bizleri geri dönüşü zor yollara itebilir. Sorumluluklarımızın olduğunu unutmamak lazım. Chat sitelerin de… Yönetim yaşayacağınız aşkın olumlu ya da olumsuz etkilerinden sorumlu değildir. Sizi uyararak üstüne düşen görevi yerine getirmekle mükelleftir sadece. Gerisi tamamen sizin ön sezi ve emin adımlarla ilerlemenize bağlı.

Gönül tabi ki bu mekanlarda doğru insanlarla tanışmanızdan yana fakat tam aksi yönde yaşayabileceğinizi unutmamak lazım. Bu yüzden tedbirli olmakta yarar var. Lütfen hayatınıza dair alacağınız kararları defalarca düşünün. Sizi seven insanları üzmek durumun da kalmayın. Ayaklarınızın yerden kesilmesine müsaade etmeyin. Sezgilerinize güvenin tehlikeyi hissedince ya da sizi rahatsız eden bir durum olursa, yönetimi uyarıp o kişiyi hayatınızdan uzaklaştırmanız da fayda var. Benim aktarabileceklerim şimdilik bu kadar.

Eminim ki sizlerde kendiniz ve sevdikleriniz için en doğru kararı verebilecek yaşta bireylersiniz. Hayat karşınıza hep güzel şeyler çıkartsın. Unutmayın aşk, karşılıklı yaşanırsa güzeldir. Tek başınıza taşıdığınız duygunun adı aşk değil külfettir. Hoş Sohbetleriniz olsun…

SohbetBizimle Güzel 🙂


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?