Ordu Sohbet Siteleri

Ordu Sohbet Siteleri

 

Ordu Sohbet Siteleri ‘ne Hoş Geldiniz. Bütün kullanıcılar burada kendilerine yeni arkadaşlıklar edinmekte… Sohbet odalarımıza farklı illerden ve ilçelerden giriş yapan bir çok bay ve bayan kullanıcılarımız ile burada aynı çatı katı altında seviyeli ve kaliteli bir şekilde en iyi hizmetleri alabilirsiniz. Sohbet odalarımız kullanıcılarımızın çok daha rahat ve güvenli bir şekilde sohbet etmelerine imkan sağlamaktadır. Özellikle Mobil Sohbet platformunu kullanarak aktif bir şekilde sohbet etmelerinin yanı sıra; çok rahat ve kaliteli bir Sohbet Ortamı sunmaktadır.

 

Ordu Sohbet Siteleri

Ordu Sohbet Siteleri

 

Ordu, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık otuzuncu şehridir. İlimizin nüfusu 771.932’ dir. Karadeniz Bölgesi’n de, Orta ve Doğu Karadeniz bölümünde yer almaktadır. İlin kuzeyin de Karadeniz, güneyin de Tokat ve Sivas illeri, batısın da Samsun, doğusun da Giresun ili vardır.

İlimizin İlçeleri; Akkuş Altınordu Aybastı Çamaş Çatalpınar Çaybaşı Fatsa Gölköy Gülyalı Gürgentepe İkizce Kabadüz Kabataş Korgan Kumru, Ordu Mesudiye Perşembe, Ordu Ulubey Ünye’dir.

Ordu ilinin ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayanır. İl Türkiye fındık üretiminin %51’ini sağlamaktadır. Nüfusun %70’inin geliri ise fındıktan karşılanır. Alternatif olarak kivi, soya gibi ekonomik değeri yüksek tarım ürünlerine yönelim başlamıştır.

Ordu halk müziği ve geleneksel halk oyunları çevre illerle benzerlikler göstermektedir. Bağlama, kemençe, davul zurna, davul klarnet (yöresel tabirle gırnata) gibi çalgıların bir arada kullanıldığı yörede oyunlar ilçeden ilçeye değişmekle birlikte karşılama ve horon ağırlıklıdır. Zengin turizm potansiyeline sahip ilde, kıyı, yayla turizmi, trekking, yamaç paraşütü gibi etkinliklere imkân sağlayacak unsurlar mevcuttur. Yason Burnu’nun yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır.

 

Ordu

Ordu

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler;

Ücretsiz Mobil Chat

Rize Sohbet Siteleri

Cep Sohbet Siteleri

Mobil Chat Siteleri

Chat Sohbet Bizimle

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Kesintisiz Sohbet

 

Mobil Ordu Sohbet Siteleri

 

Sohbet Odaları sayesinde bir çok yeniliğin içinde bulunabilir; ayrıca sohbetler ederek, oyunlar oynayarak ve eğlence odalarımızda yarışarak bir çok yeni özellik ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Eğlence odalarında kendinizi geliştirebilir, diğer bay ve bayan kullanıcılarımız ile yarışarak oldukça eğlenceli zamanlar geçirebilir ve keyif alacağınız sohbetler de bulunabilirsiniz.

 

 

Ordu Sohbet OdaLarı KeyifLi SohbetLer DiLer

Ordu Sohbet Siteleri

Ordu Sohbet Siteleri

 

 

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!
sohbet