Ordu Sohbet Odaları

Admin     30-08-19     Sohbet Odaları     ,      16 Defa Okundu

Ordu Sohbet Odaları

Ordu Sohbet Odalarında sohbetin doyumsuz farkına varacaksınız bunun için elimizden gelen tüm imkanları siz dostlarımıza sunmaya çalışıyoruz.

Sizlerde www.SohbetBizimle.com ile sohbetin tadını çıkarın ve bunun farkına varmak istiyorsanız neyi bekliyorsunuz bizimle hemen sohbete başlayın. www.sohbetbizimle.com ayrıcalığı ile sohbetin farkını sizde bizimle göreceksiniz. Sizde sohbetin doyumsuz tadını çıkarın.

Ordu, kuzeyden Karadeniz, doğudan Giresun, güneydoğudan Sivas, güneyden Tokat, batıdan Samsun illeriyle çevrilidir.

Ordu’nun ilçeleri;

Merkez, Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye’ dir.

Ordu‘ nun eski adı “Kotyora”dır. Halk tarafından bu isim değişikliğe uğramıştır.

Ordu’nun Dereleri; Ah Ordu’nun derelerinin dili olsa da konuşsa.. Bilirsiniz değirmenler, dereler ve akarsular sayesinde vardır. Ordunun dere kenarlarında da değirmenlere rastlamak mümkün.

Ordu’ nun yaylaları; Karadeniz’in güzel yaylarına doymak isteyenler için Ordu ilimiz buna güzel bir alternatif olacaktır.

Perşembe Yaylası, Yasonburnu Yarımadası, Boztepe…

Ordu’ nun gezilecek görülecek yerleri;

Bolaman Kalesi, Taşbaşı Kilisesi, Gölköy Kalesi, Ünye Kalesi, Hoynat Adası, Ulugöl, Çiseli Şelalesi, Asarkaya Kent Ormanı, Topçam Barajı…

Ordu’ nun yöresel Lezzetleri;

Pancar çorbası, Fındık çorbası, Akkuş fasulyesi, Melocan kavurması, Galdirik kavurması, Keşkek, Hamsi tava, İçli tava, Fasulye turşusu, Yağlı pide, Mısır unu yağlaşı, Mısır ekmeği, Levrek buğulama, Karalahana dolması, Karalahana çorbası, Yalıköy köftesi, Hamsi köftesi, Kabak muhallebisi, Kabak kavurması, Mantar kavurması…

Ordu Sohbet Odaları Sitesi olarak bizler Ordu’ nun  insanlarını tanımak için buradayız. Bu güzel yürekli insanlar ile sohbet etmek muhabbet etmek chat yapmak için bu Sohbet Sitesi platformunu hazırladık.

Sohbet sitemiz güvenilir olup değerli kullanıcılarını düşünerek rahat sohbet etmesi açısından web girişine kurmuş olduğu mircimizi indirerek daha rahat sohbet edebilirsiniz.

Kaliteden asla vazgeçmeyin diğer sohbet siteleri arasında 1 numara olmayı hedefleyen sohbet sitemizde sizlerde bir an önce yerinizi alın.

Sohbet sitemize giriş yapmanız ve sohbete başlamanız yeterli olacaktır. Herhangi bir ücret talep etmeyen sohbet sitemize hoş geldiniz…

SohbetBizimle güzel 🙂

ORDU SOHBET ODALARI

ORDU SOHBET ODALARI

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?