Mobil Sohbet Bizimle

Admin     02-10-19     Sohbet Odaları     , , , ,      13 Defa Okundu

Mobil Sohbet Bizimle

Mobil Sohbet Bizimle… İnternet hayatımıza ilk girdiğinde bir modem ve ona bağlı masaüstü pc ya da laptop ile bağlanılırdı. Bir ev de internet var ise sırayla bilgisayara oturulur, başka türlü bağlanma imkanı olmazdı.

Cep telefonlarından gprs sistemi ile mobil sağlayıcılar tarafından oldukça  pahalı olan bir bağlantı sağlanırdı. Bitti mi bir daha girilemezdi.

Dünya küresi döner dururdu bağlanmak için. O günlerde ne chat yapardık. Belki de kısıtlı olması nedeni ile daha bir tatlı gelirdi insana.

Renkli ya da renksiz telefonlardan bağlanırdık. Sonra renkli ekranlı telefonlar çıktı. Ardından mega pixelli modeller… O zaman için tabi ki ne büyük lükstü.

Renkli telefonlar bu Sohbet Ortamı sürecin de sınıf atladı ve kameralı telefonlar koyuldu vitrinlere. Nokia ve Ericson çeşit çeşit modeller çıkarmıştı.

Bu süreçte gprs ve dönen dünya ile internete devam edildi. Evlerde internet lükstü… Ne aşamalardan geçmişiz.

Akıllı telefonlar çıktı. Akıllı telefonlar ilk olarak sadece android işletimine sahipti. Tuşlu telefonlar yerini dokunmatik telefonlara bıraktı. Sonra Apple IOS işletim sistemi ile piyasada…

Mobil Sohbet Bizimle İle Kalite

Iphone modellerini sürdü piyasaya. Artık günümüzde bu iki işletimden birine sahip telefon ya da tablete sahipseniz pc ve laptop lazım değil.

Her işleminizi telefonunuzdan yapabilir ve wifi olan ortamlarda sınırsız internete bağlanabilisiniz.

Seviyeli sohbet sitemize rahatlıkla girebilir ve keyfinizce sohbet edebilirsiniz. Mobil Sohbet Ortamı kurduk amacımız sizlerin daha rahat daha hızlı daha seri şekilde girmeniz için eski günleri aratmıyoruz.

Ama günümüz, internet ve chat olduğu için ayak uydurmak zorunda kalıyoruz. Üstelik bunları da  Bedava Sohbet için yapıyoruz ve sizleri de burada bekliyoruz.

Türkiye‘ nin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada Sohbet ediyor. Belkide kendi çevrenizden insanlar ile burada tanışacaksınız.

Yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar yeni aşklara yelken açacaksınız. Sizleri de Sohbet Ortamı sitemize bekliyoruz.

Amacımız seviyeli sohbet ortamın da ailemizin büyüdüğünü hep birlikte görmek ve birlikte eğlenmek.. Ailemize hoş geldiniz

SohbetBizimle Güzel 🙂


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?