Mobil Sanal Aşklar

Admin     24-09-19     Sohbet Odaları     , , , , , ,      13 Defa Okundu

Mobil Sanal Aşklar

Mobil Sanal Aşklar sitesine Hoş Geldiniz…
Yıllarını Sanala vermiş biri olarak gözlemlerimi yazmaya çalışacağım. Öncelik ile aşkın sanalı ve reeli olmaz. Aşk aşk’ dır. Biri ile tanışırsın, yazışmalar konuşmalar ile devam eder…

Bir süre sonra aşka dönüşür!!!

İşte tam burada bir duralım. Bu aşk değil, sadece geçici duygu yoğunluğudur. Uzun zaman sürecek ki aşk, sevgi olsun. Üç günde aşkım seni seviyorum… Olacak iş değil. İki gün sonra biz ayrıldık. Niye? Anlaşamadık. Sevgililerden biri sevgilisinden ayrılınca başka sitede sevgili aramaya başlar, diğeri de gelenlerden biriyle sevgili olma yolunda ilerler.
Yalandan kim ölmüş ki Yolundan kim dönmüş ki elinden kim tutmuş ki…
Önce SAYGI

Aşkın temeli kocaman bir Saygı

Mobil Sanal Aşklar da Bedava Sohbet

Tabi ki istisnalar kaideyi bozmazlar da var, sanal ortamda tanışıp aşık olup evlenenler de var. Ne diyelim? Rabbim mutlu etsin…
Bazıları da kaptanın her limanda sevgilisi olur deyimi ile yol alır ve çoğu sitede sevgilisi vardır. Ve ona inananlar…
Sohbet Ortamı öylesine riyakar ki… Seveceksen eğer ya adam gibi ya da kadınsan hanım gibi üsturubun ile sevmelisin. Ama insanların duygularını sömürenler maalesef ki her önüne geleni kandıran, aslında kendilerini kandıran zavallıdan başka bir şey değildirler.

Sanal da dahi olsanız dürüst olun, kimsenin duygularını suistimal edip oynamayın. Bedava Sohbet Vicdanınızla hareket edin. Sevmek, aşık olmak ve mutlu olmak her birimizin en büyük hayalidir.

Fakat insanları kandırmakla elinize ne geçiyor? Bunu bilmiyorum. Can yakanın mutlaka bir gün gelip canı feci şekilde yanacaktır veya yanıyordur. Kimsenin ahı kalmıyor kimsede. Rabbim her şeyi görüyor ve biliyor.

Sanal aşk da olsa karşınızdakinin duyguları olduğunu aklınızdan hiçbir zaman çıkarmayın. Mutlu olmak isteyen önce dürüst olmayı öğrenmeli. Öğrenmeli ki yalan ile hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğini öğrensin, kimsenin canını yakmasın.
Kimseleri üzmeyin, kimsenin de sizi üzmesine fırsat vermeyin.

Sonsuz Saygılarım ile…

SohbetBizimle Güzel 🙂


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?