Kastamonu Sohbet Siteleri

Kastamonu Sohbet Siteleri

 

Kastamonu Sohbet Siteleri ‘ne Hoş Geldiniz. Sohbet sitemiz de kendinizi rahat ve huzurlu hissedebilir, samimi ve bir o kadar da seviyeli bir sohbet ortamına katılabilirsiniz. Sohbete odalarımıza katılmak için yapmanız gereken tek şey Sohbet girişinden bir rumuz belirleyerek sohbet odalarımıza bağlanmanız olacaktır. Sizlerden herhangi bir üyelik veya ücret talep etmiyoruz. Tamamen Ücretsiz Sohbet odalarımız da dilediğiniz kadar sohbetlere katılabilir, yeni kullanıcılar ile tanışıp keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

 

Kastamonu Sohbet Siteleri

Kastamonu Sohbet Siteleri

 

Kastamonu, Türkiye’nin kuzey kesiminde, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan ildir. İlin komşularını Sinop, Çorum, Çankırı, Karabük ve Bartın illeri oluşturmakta olup, ilin ayrıca kuzeyde Karadeniz’e kıyısı bulunmaktadır.

Kastamonu ilinin ilçeleri; Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü ve Tosya’dır.

Kastamonu ili nüfusu 379.405’tir.

Kastamonu ekonomisi geniş ölçüde tarıma dayanır. Sanayi son yıllarda gelişmeye başlamıştır. Türkiye’nin orman bakımından zengin bölgelerinden biridir. Kastamonu hayvancılığa çok müsaittir. Sığır, manda, koyun, tiftik keçisi, kıl keçisi beslenir. Arıcılık gelişmiştir. Tiftik keçisinde Ankara ve Konya’dan sonra gelir.  Kastamonu orman bakımından zengindir. Ayrıca burada geyik, karaca, ayı, kurt, tilki ve çakal gibi yabani hayvanlar da çoktur.

Sanayi tarıma dayanır. Orman ürünlerine dayalı sanayi gelişmiştir. Parke, kağıt ve kontrplak fabrikaları, Taşköprü Kendir Fabrikası, Şeker Fabrikası, Cide Kereste Fabrikası, üç adet Yem Fabrikası, Et Kombinası, Elektrik Motoru Fabrikası, çelik atölyeleri, süt ve tereyağı fabrikaları; bakırcılık, metal eşya, dokuma, çuval, halat, tahta kaşık atölyeleri bulunur.

Kastamonu; dağları, ovaları ve sahilleri ile doğanın en güzel yönlerini yansıtıyor ve kültürel zenginliğiyle de ziyaretçilerini şaşırtmayı başarıyor. Büyük şehirlerin karmaşasından uzak huzurlu bir atmosfer sunan Kastamonu, Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olarak görülüyor.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler;

Ücretsiz Mobil Chat

Rize Sohbet Siteleri

Cep Sohbet Siteleri

Mobil Chat Siteleri

Chat Sohbet Bizimle

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Kesintisiz Sohbet

Kastamonu

Kastamonu

Kaliteli Kastamonu Sohbet Siteleri

 

Sizlere kalıcı arkadaşlıklar ve gerçek dostluklar edinebileceğiniz Kaliteli Sohbet Ortamı sunmaktayız. Günün her saati sohbet odalarımız da bir çok kullanıcı aktif olarak sohbet etmektedir. Sohbet sitemizin gerek yöneticileri olsun gerekse adminleri olsun sizin rahatınız ve güvenliniz konusunda çok hassas bir tutum sergilemektedirler. Seviyeli Sohbet etmek istiyorsanız sizleri Ücretsiz Sohbet Odalarımız da bekliyor olacağız.

 

Kastamonu Sohbet OdaLarı KeyifLi SohbetLer DiLer

Samsun Sohbet Sitesi

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

error: Content is protected !!
sohbet