Günümüz Chat Odaları

admin     08-08-19     Sohbet Odaları     , ,      16 Defa Okundu

Günümüz Chat Odaları

Günümüz Chat Odaları…  Sevgili arkadaşlar elimden geldiğince sizlere Günümüz Chat Odaları‘nı anlatmaya çalışacağım. Yüzlerce Chat odaları bulunmakta hepsinin açılışta amacı belli olsa da daha sonraları değişebiliyor.

En iyi site benim sitem olacak diye tuhaf bir rekabet içerisine  girilmiş.

Bu rekabetin içine giren sitelerin bir çoğunun sonu ne yazık ki  büyük bir hüsran oluyor.
Ne kadar büyük umutlar ile açılıyor bu siteler; yeni arkadaşlar ile tanışmak için açılan bu sitelerin, malesef  bu haksız rekabet ile sonu hüsrana kadar uzanıyor ve kapatılıyorlar.

Bir çok site ise; bu rekabetin haricinde, yeni açılan sohbet sitelerini ezerek kendilerine yeni yöntemler arayışı içine giriyorlar. Bu yöntemlerden biri olan yetki…

Kullanıcıyı yönetime dahil etmek… Site hakkında herhangi bir bilgisi olmadığı halde, kullanıcıya sitede kalması için yetki veriliyor.

Bu da yanlış bir uygulama, benim düşüncem; hiç bir konuda bilgisi olmayan bir kullanıcının başka bir siteye gitmemesi açısından yapılan bir uygulama…

Bazı siteler ise; farklı bir yöntem uygulayarak kullanıcılarını para ile yönetime alıyorlar ve en büyük yanlışlardan biri de bu, peki kullanıcıya bir getirisi var mı bu durumun? tabi ki hayır! getirisi yok, gideri var tabi ki…

Bu benim düşüncem tabi ki, ancak bu kullanıcının kendisinin karar vereceği bir durumdur.

Yeni açılan siteler ise büyük bir çaba sarf ederek belli bir yere gelme uğraşısını hiç durmaksızın gösterirler.

Adeta gecelerini gündüzlerine katarak, en güzel hizmeti vermek için uğraşırlar ve çabalarlar. Tabi ki bu uğraşı takdire şayan bir durumdur.

Web sitelerine her türlü makaleyi yazan bu siteler sunucularının tanıtımını yapabilmek adına çaba gösterirler.

Bu çabaları ile zaman içerisinde Google sayfalarına düşerek kullanıcı girişlerini çoğaltırlar. Bu, site yönetimi tarafından sevinçle karşılanır. Emeklerin, çabaların ve uğraşıların boşa çıkmadığını görmek mükemmel bir duygudur.

Bizler, sizlerin her anlamda rahatlığınızı düşünerek ilerliyoruz. Ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

SohbetBizimle Güzel 🙂


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?