Canlı Saray

admin     07-11-19     Sohbet Odaları     , ,      6 Defa Okundu

Canlı Saray

Canlı SarayChatRoulette; Sistem üzerinden hiçbir türkçeleştirme yapılmaksızın ve özellikleri üzerinden A’ dan Z’ ye kadar zerre farklılık yaratmadan yapılan chat sisteminin ortak ismidir.

İlk kuruluş tarihinin net olarak bilinmemesiyle birlikte dilimize ve evimize nasıl ve hangi yollardan giriş yaptığı hakkında türlü söylentiler bulmak mümkündür.

Editörlerimiz tarafından harman edilen bilgiler doğrultusun da ortaya çıkardığımız, gerçekliği mümkün ve akla mantığa yatan birkaç maddeyi hemen altta sıralamakta fayda olduğunu düşünüyorum.

2009 yılının başlarından İngilizlerin ortaya attığı bir yazılımsal projedir. İlk kullanım olarak ABD’ nin Silikon vadisi önce konumda yazılmıştır.

Çeşitli üniversite öğrencileri tarafından okul kampüslerinde reklamı yapılmış olup, kısa sürede çığ gibi büyümesi bu sebepten olduğu konuşulmakta.
Ülkemize ilk gelişinin, bir üniversiteli vatandışımızın şans eseri yabancı kaynakları dolaşması sonucuyla gelişmiştir.

Yurdumuzda farklı amaçlar ile kullanılmasının yanı sıra, yabancı dilin geliştirilmesine büyük katkıları olduğuna inanılır.

Chat Rulet 18 ; 18 Yaş grubu gençlerimizin chat rulet odalarında sizde kendi profilinizi oluşturmakta geç kalmayın! Gençler ile olalım ki genç kalalım diyen şairlerimizden Cülleli Ayhan beyin lafını bir kez daha hatırlatmakta yarar var diyerek cümlelerime devam etmek istiyorum. Son günlerin moda çılgınlığı haline gelen 18 chat odaları ile birlikte, bir diğer çılgınlıktan size hemen kısaca bahsetmek istiyorum.

Artık ihtiyaç dışı, hatta lüzumsuz kullanım olarak nitelendirilen bilgisayar kullanımı son yılların önde gelen hastalığı halini almış bulunmaktadır. Bu tarz haberleri artık tv kanallarından sıkça izleyip dinlemek ne yazık ki mümkün!

Canlı Saray da

Sizlerde 18 yaş sohbet siteleri ile birlikte çocuklarınızın yada gençlerimizin önünü açarak ferahça sohbet etmelerine lütfen karşı çıkmayın.

Sevinçlerinizi bölüşüp çoğalacağı, dertlerinizi paylaşıp azalacağı her telden sohbet sitemiz de; tek istediğimiz gelen tüm kullanıcı arkadaşlarımızın seviyeli bir şekil de bedava, huzur için de keyifli muhabbet edebilmeleridir. Bu bizleri öylesine mutlu ve öylesine keyifli ediyor ki.

Böylesine tatlı bir huzur alabileceğiniz nezih ortamımız da tek eksik var; o da sizsiniz. Gelin, görün ve farkı bizim ile yaşayarak hissedin.

SohbetBizimle Güzel 🙂 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?