Aydın Sohbet Odaları

Admin     21-11-19     Şehir Sohbet Odaları     , , , ,      36 Defa Okundu

Aydın Sohbet Odaları

Aydın Sohbet Odaları kullanıcılarına bir arada sohbet etme imkanı sunar Aydın şehrinden katılımlarla arkadaşlar bulup muhabbet etmenin en keyifli halini yaşamak için www.SohbetBizimle.com aracılığı ile ücretsiz  faydalanıp bedava sohbet etme olanağı sunuyor.

Aydın, Ege Bölgesi’ nin Ege Bölümün de il ve aynı ilin merkezi olan kenttir. Kuzeyden İzmir, kuzeydoğudan Manisa, doğudan Denizli, güneyden Muğla illeri, batıdan Ege Denizi kıyılarıyla çevrilidir.

Aydın’ ın ilçeleri;

Bozdoğan, Buharkent, Çine, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenihisar, Yenipazar’ dır.

Aydın’nımızın yöresel halk oyunları Zeybek ve Harmandalı’dır.

Adem ile Havva’ nın hikayesinden günümüze gelen, Eski Yunan’da doğurganlığın sembolü olan, İncil de cennet bahçesinin tasvirinde kullanılan inciri hem Aydın’ ın uçsuz bucaksız tarlalarında rastlayabilir; hem de binlerce tarihi eserde motiflerini gözlemleyebilirsiniz. Aydın da işte bu kutsal, tarihe yön veren meyvenin başkentidir .Onlarca çeşidinden en meşhurları sarı lop,sarı zeybek, Bursa siyahı, göklop ve bardacık…

Zeytin ağacı sayısı ve zeytin üretiminde Türkiye de ilk sırayı Aydın alır. Meyveler arasında erik, iğde, kayısı, kızılcık, şeftali, zerdali, vişne, elma, armut, ayva, muşmula, yenidünya, antepfıstığı, ceviz, badem, kestane sayılabilir.

Aydın Sohbet Odalarımız da bir çok il ve ilçeden katılımcıların olduğu Türkiye ve Dünya üzerinden de girişlerin olduğu sitemizde her kesimden kullanıcılarla tanışma fırsatını yakalayın.

Online sohbet imkanı sunan sitemizde canlı ortamdan faydalanın. Radyo kanalımızdan istekte buluna bilir oyun kanallarımız ile de yarışa bilirsiniz Aydın Sohbet Odaları sizlere gerçek kişilerle tanışma fırsatı sunuyor.

Aydın Sohbet Odalarımız da Bay bayan arkadaşlardan oluşan yeni arkadaşlıkların kurulduğu sitemizde sizde kendinize yerinizi ayırtın seviyeli muhabbet arkadaşlık ile tamamen ücretsiz imkan sunan irc hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sizlere güvenilir ortamı sunuyoruz. www.SohbetBizimle.com sizlere en güzel arkadaşlık ortamını sunar en iyi muhabbet kurmanın güzel yanını bizimle yakalayın. Gerçek dürüst ortamda ki kişilerle tanışma fırsatını sunduğumuz  mobil sohbet sitemize hoş geldiniz arkadaşlar.

SohbetBizimLe GüzeL 🙂


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?