Ardahan Sohbet

Admin     21-07-19     Sohbet Odaları     , ,      8 Defa Okundu

Ardahan Sohbet

Ardahan Sohbet Odaları sohbet siteleri arasında 1 numara olmaya devam ediyor. Sohbet sitemiz de Türkiye‘nin her kesiminden bay bayan online kullanıcıları ile tanışma imkanı sizler için tüm imkanları sunuyoruz. Bizler  www.SohbetBizimle.com sohbet sitesindeyiz sizler de kaliteli ve seviyeli sohbet sitemizde bir an önce yerinizi alın.

Anadolu’nun kuzeydoğusunda yer alan Ardahan,Kuzeyinde Acaristan Özerk Cumhuriyeti, Kuzeydoğusunda Gürcistan ve kısmen de Ermenistan, güneydoğu ve güneyinde Kars, güneybatısında Erzurum ve batıda da Artvin illeri ile çevrilidir.

Ardahan’ın İlçeleri; Çıldır,Damal,Göle,Hanak,Posof’tur.

Ardahan ili, 27 Mayıs 1992’de çıkarılan yasayla,Türkiye Cumhuriyeti’nin 75. ili olarak kurulmuştur.

Ardahan’ın yöresel yemekleri; kaşar peyniri ve balı ülke çapında isim yapmıştır. Elma dolması, evelik aşı, pişi, bozbaş, kuymak, ekmek aşı ve helvası en ünlü yemek türleridir.

Ardahan Gezilecek Yerler; Ardahan Yalnızçam Kayak Merkezi,Bülbülan Yaylası,Ardahan Kalesi,Şeytan Kalesi,Çıldır Gölü,Taşköprü Kitabeleri,Ardahan Kalecik Kalesi,Aktaş Gölü,Ardahan Merkez Mevlit Efendi Camii,Atatürk Silueti…
Damal ilçesi tarihi ve doğa bakımında zengin bir ilçedir.

Burada en önemli özelik her yıl tekrarlanan 15 Haziran ile 15 Temmuz arası Atatürk silueti ile Karadağ ika müzik eşliğinde halk izleyip duymaktadır. Bu anı görmenizi tavsiye ediyorum. Çok renkli sahneler ortaya çıkmaktadır.

Çıldır gölü, 123 kilometre kare alan kaplayan göl bölgenin en büyük tatlı su gölü ve aynı zamanda büyüklük olarak Van Gölünden sonra En büyük ikinci göldür.

Aktaş Gölü,Ardahan ile Gürcistan sınırı arasında bulunan bir göl olup göl içerisinde sürekli hareket halinde olan 12 adacık bulunmaktadır.

Ardahan sohbet odaların da kaliteli zaman geçirmeye ne dersiniz? eğlencenin tam adresi olan sohbet sitemiz siz kullanıcılarımız için elinden gelen tüm imkanı sunmakta.

Kaliteli mobil sohbet sitemiz sizlerin vazgeçemeyeceği eğlenceli ve keyifli muhabbetleriyle sizlerin de hoşuna gidecek.Zamanınızın boşa harcamak istemiyorsanız sohbet sitemizde keyifli anları  kaçırmayın.

Sitemiz sizlere sadece muhabbet sohbet imkanıyla kalmıyor sohbetlerinize oyun odalarımız da oyun imkan sağlarken radyo odamız da  dj arkadaşlarından canlı müzikle sizlerin eğlencesini ikiye katlıyor.

SohbetBizimle güzel :))


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?