Alexa Nedir Ne İşe Yarar

admin     25-08-19     Sohbet Odaları     , ,      17 Defa Okundu

Alexa Nedir Ne İşe Yarar

Alexa Nedir Ne İşe Yarar; İnternette ki sitelerin sıralama oranlarını çıkaran bir servistir. Alexa.com Ülke ve dillere göre en çok ziyaret edilen siteleri takip eder.

Alexa, Amozon.com tarafından idare edilen bir servistir ve dev bir şirkettir.

Alexa sitelerin sıralanma oranlarının yükselmesine ve trafik sonuçlarına bakar.

Alexsa toolbar yüklü cihazlarda rakip siteleri takip edebilir istediğiniz bir sitenin dünya üzerindeki sıralamasını görebilirsiniz.

Alexsa sizin sitede kalma sürenize ve gezdikleri siteler gibi bilgileri kayıt altına alır. İnternetteki siteler hakkında bilgi verir.

Web sitelerinin sıralamada görünmesini isteyen site sahipleri genel olarak Alexa toolbar kullanıyorlar bu sayade sitelerinin yükselme oranını ve trafiğini görmeleri kolaylaşıyor.

Alexa toolbar’ı araç çubuğuna yüklemiş kullanıcıların, son 3 ay içerisinde gerçekleştirdikleri trafik üzerine yapılan değerlemedir.

Yapmanız gereken alexa.com’a girip, Alexa toolbar’ı indirmek. Tarayıcınıza otomatik olarak eklenecek olan Alexa ile dilediğiniz web sitenin Alexa sıralamasını rahatlıkla öğrenebileceksiniz.

Mobil sohbet odalarımız da alexa tanıtımını yapmaya çalıştık alexa`nın ne işe yaradığını neler yapabildiğini.

Web sitesini yükseltmek isteyen ziyaretci trafiğini kontrol edebilmek adına bizler de alexa`dan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Biraz da sitemizden bahsedelim sitemiz mobil giriş uyumlu olup yenilenen ara yüzü ile yurt içi ve yurt dışından katılımcıları ile ailemizin bir bireyi olarak gördüğümüz kullanıcılarımız ile hoşca vakit geçiriyoruz.

Her kesimden halka hitap eden sohbet sitemizin amacı yeni arkadaşlar yeni dostlar kazanmak ve kazandırmak.

Aile sıcaklığı ortamı sunan sitemiz de sizlerde bir an önce yerinizi alın ailemizin bir parçası olmak istemezmisiniz.

Monotan,  sıkıcı bir hayatınız varsa eğlenceli  mobil sohbet odalarımızı mutlaka ziyaret etmelisiniz hayatınıza renk katın..

Sohbet sitemizde kaliteli arkadaşlar, kalıcı dostluklar edinin en güzel sohbetler sohbetbizimle.com da yaşanıyor..

Bay, bayan kullanıcılarımız ile 7/24 online sohbet etme imkanını kaçırmayın.

Güzel bir arkadaşlığa, kalıcı dostluğa sitemiz de merhaba diyin kimbilir belkide güzel bir aşk sizleri sitemiz de bekliyor olabilir aşka yelken açın mutluluğunuza şahit olalım..

SohbetBizimle.com ailesi olarak Kullanıcılarımıza hoş sohbetler diliyoruz.

SohbetBizimle Güzel 🙂


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?